Наші рішення високо оцінені та надійні клієнтами, і вони задовольнятимуть постійно мінливі фінансові та соціальні вимоги щодо найкращої ціни на запчастини для динаміків P-Audio 15″ у Китаї. Ласкаво просимо до нас, якщо вас зацікавить наше рішення, ми з радістю зробимо вам сюрприз щодо якості та ціни.
Наші рішення високо оцінюються та є надійними серед клієнтів і відповідатимуть постійно змінним фінансовим та соціальним вимогам.Ціна на раму PA та деталі динаміка PA в КитаїОскільки світова економічна інтеграція створює виклики та можливості для xxx-індустрії, наша компанія, продовжуючи нашу командну роботу, ставлячи якість на перше місце, інновації та взаємну вигоду, достатньо впевнена, щоб щиро пропонувати нашим клієнтам кваліфіковані рішення, конкурентоспроможні ціни та чудовий сервіс, а також будувати світле майбутнє в дусі вищого, швидшого та сильнішого разом з нашими друзями, дотримуючись нашої дисципліни.
Момент-1
Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошик для очищення нижнього шару, стійка кошика для очищення нижнього шару, кошик модуля нижнього шару,
Встановлюється в одно-, дво- або тришарову мийку, поміщається в різні модулі впорскування, промиває багаторазовий лабораторний посуд, кераміку, пластик, нержавіючу сталь тощо.
| Матеріал | 316LНержавіюча сталь |
| Колір | Матова нержавіюча сталь |
| Ролик активності | Вісім |
| Регулятор положення | Два |
| штовхання-тягання рами кошика | 550 мм |
| Діаметр швидкого інтерфейсу | 32 мм |
Кошикова полиця з модульним з'єднанням
Ручне очищення вхідної та вихідної камери з двотактним механізмом
Встановлено на обох напрямних з нержавіючої сталі
Швидкий впускний отвір для води, промивна вода із задньої частини напрямної камери потрапляє в кожен модуль впорскування
| Зовнішні розміри, висота в мм | 158 мм |
| Зовнішні розміри, ширина в мм | 528 мм |
| Зовнішні розміри, глибина в мм | 566 мм |
| Вага нетто | 3 кг |