робить роботу з прибирання приємнішою
Призначений для лабораторного очищення стандартного скляного посуду, підходить для контейнерів зі скла, кераміки, металу, пластику тощо (наприклад, мірних колб, флаконів для зразків, колб Ерленмейєра, колориметричних пробірок, піпеток, мірних піпеток, пробірок, чашок Петрі, колб у формі серця, мензурок тощо).
—————Спалах-F2—————
| Базовий параметр | |
| Робоча температура | 5-40℃ |
| Електронна потужність | 380 В/50 Гц |
| Електричний дріт | 2 м/5x10 кв.м. |
| Потужність нагріву | 9 кВт/18 кВт |
| Потужність сушіння | 4 кВт/6 кВт |
| Загальна потужність | 13 кВт/24 кВт |
| Місткість | 308L |
| Перистальтичний насос | 4 штуки |
| Програми | 36 стандартних, 100+ користувацьких |
| Температура прання | до 95℃ |
| Порт RS-232 | Для передачі даних з пральної машини |
| Сенсорний екран | 7-дюймовий кольоровий екран |
| Зовнішні розміри (В/Ш/Г) | 1326*930*750 мм |
| Вага | 200 кг |
| Датчик температури | ПТ1000 |
| Доступне підключення до Інтернету | |
| Видиме вікно на дверях | |
| Система контролю провідності для полоскання | |
| Доступний насос для підвищення тиску чистої води | |
| Високоефективний паровий конденсатор | |
| Мийна камера з нержавіючої сталі 316L | |
| Зовнішня панель з нержавіючої сталі 304 | |
Чотири ключові переваги повністю автоматичної мийки лабораторного скляного посуду
Чому варто обрати повністю автоматичну мийку лабораторного скляного посуду XPZ?
Більше функцій——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Сертифікація:
Як повністю автоматична мийка лабораторного скла XPZ очищує лабораторний посуд?
→ Робочим середовищем є водопровідна вода та чиста вода (або пом'якшена вода), а спеціальний миючий засіб, що приводиться в дію циркуляційним насосом, безпосередньо промиває резервуар на 360° всередині та зовні, обертаючи розпилювач та розпилювальну трубку, таким чином, під дією механічних та хімічних сил відшаровує, емульгує та розкладає залишки речовин на резервуарі; Крім того, миючий засіб можна автоматично нагрівати, а потім посуд можна гарячим способом очистити та продезінфікувати для досягнення кращого ефекту очищення. Якщо обрано модель з функцією сушіння, пляшку для зразка також можна висушити гарячим повітрям після миття, щоб уникнути вторинного забруднення, спричиненого несвоєчасним видаленням.(Ця модель включає сушіння.)
——-Звичайна процедура прання
Попереднє миття → миття лужним мийним засобом при температурі нижче 80°C → полоскання кислотним мийним засобом → полоскання проточною водою → полоскання чистою водою → полоскання чистою водою при температурі нижче 75°C → сушіння
Найчастіші запитання
Q1: Чому варто обрати XPZ?
Ми є основним постачальником для китайських інспекційних органів та хімічних підприємств.
Наш бренд поширився на багато інших країн, таких як Індія, Велика Британія, Росія, Африка та Європа.
Ми пропонуємо комплексні рішення на основі індивідуальних вимог, включаючи вибір продукції, встановлення та навчання з експлуатації.
Q2: Який вид доставки може обрати клієнт?
Зазвичай відправляють морем, повітрям.
Ми докладаємо всіх зусиль, щоб задовольнити транспортні потреби клієнтів.
Q3: Як забезпечити якість продукції та післяпродажне обслуговування?
Ми маємо сертифікати якості CE, ISO тощо.
У нас відмінне післяпродажне обслуговування та інженер післяпродажного обслуговування.
Наші товари мають гарантійний термін.
Q4: Можнаweвідвідати вашу фабрику онлайн?
Ми дуже підтримуємо.
Q5: Який вид оплати може обрати клієнт?
T/T, L/C тощо.