Момент-1
Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошик для очищення інжекторів, стійка для кошика для очищення інжекторів, модуль інжектора
Використовується для очищення лабораторного скляного посуду, такого як колба Ерленмейєра, трикутна колба, круглодонна колба, плоскодонна колба, мірна колба, мірний циліндр.
| Матеріал | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір | Матова нержавіюча сталь |
| Діаметр швидкого інтерфейсу | 32 мм |
| Інжекторна форсунка | ф2,5 мм x В110 мм |
| Кількість форсунок | 36 шт. |
| Тримач для хреста | 36 шт. |
Кошик для очищення модулів інжекційного типу з портом підключення
Завантаження ліворуч та праворуч від кошика модуля
Швидкоз'ємний вхід, чиста промивна вода з кошика модуля в кожну форсунку модуля впорскування
| Зовнішні розміри, висота в мм | 114 мм |
| Зовнішні розміри, ширина в мм | 204 мм |
| Зовнішні розміри, глибина в мм | 511 мм |
| Вага нетто | 3,5 кг |