Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошик для очищення інжекторів, стійка для кошика для очищення інжекторів, модуль інжектора
Використовується для очищення піпеток.
| Матеріал | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір | Матова нержавіюча сталь |
| Діаметр швидкого інтерфейсу | 32 мм |
| Кількість форсунок | 119 шт. |
| Висота рами | 150 мм |
Кошик для очищення модулів інжекційного типу з портом підключення
Завантаження ліворуч та праворуч від кошика модуля
Швидкоз'ємний вхід, чиста промивна вода з кошика модуля в кожну форсунку модуля впорскування
| Зовнішні розміри, висота в мм | 189 мм |
| Зовнішні розміри, ширина в мм | 190 мм |
| Зовнішні розміри, глибина в мм | 485 мм |
| Вага нетто | 4,15 кг |