Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошик для очищення інжекторів, стійка для кошика для очищення інжекторів, модуль інжектора
Можна очистити 28 піпеток, 28 флаконів для зразків та 9 колб Ерленмейєра, колбу, мірну колбу тощо.
| Матеріал | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір | Матова нержавіюча сталь |
| Діаметр швидкого інтерфейсу | 32 мм |
| Інжекторна форсунка | ф 2,5 мм x В 110 мм ф 4 мм x В 160 мм ф 6 мм x В 220 мм |
| Кількість форсунок | 65 шт. |
| Сідла для піпеток | 28 шт. |
| Тримач для хреста | 28 шт. |
| Кількість власників | 9 шт. |
| Розміщення пружинних деталей | 9 шт. |
| Покриття тримачів | PA |
Кошик для очищення модулів інжекційного типу з портом підключення
Завантаження ліворуч та праворуч від кошика модуля
Швидкоз'ємний вхід, чиста промивна вода з кошика модуля в кожну форсунку модуля впорскування
| Зовнішні розміри, висота в мм | 265 мм |
| Зовнішні розміри, ширина в мм | 190 мм |
| Зовнішні розміри, глибина в мм | 493 мм |
| Вага нетто | 3 кг |