Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошик для прибирання верхнього шару, Кошик для прибирання середнього шару, Стійка кошика для прибирання верхнього шару, Стійка кошика для прибирання середнього шару, Кошик модуля верхнього шару, Кошик модуля середнього шару
Встановлюється в дво- або тришарову мийку, поміщається в різні модулі впорскування, промиває багаторазовий лабораторний посуд, кераміку, пластик, нержавіючу сталь тощо.
| Матеріал | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір | Матова нержавіюча сталь |
| Ролик активності | Шість |
| Регулятор положення | Два |
| Розпізнавач кошика | Один |
| штовхання-тягання рами кошика | 550 мм |
| Діаметр швидкого інтерфейсу | 32 мм |
Кошикова полиця з модульним з'єднанням
Ручне очищення вхідної та вихідної камери з двотактним механізмом
Направляюча рейка з нержавіючої сталі з обох боків
Швидкий впускний отвір для води, промивна вода із задньої частини напрямної камери потрапляє в кожен модуль впорскування
| Зовнішні розміри, висота в мм | 140 мм |
| Зовнішні розміри, ширина в мм | 536 мм |
| Зовнішні розміри, глибина в мм | 562 мм |
| Вага нетто | 3,35 кг |