Момент-1
Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошик для очищення нижнього шару, стійка кошика для очищення нижнього шару, кошик модуля нижнього шару
Встановлюється в одно-, дво- або тришарову мийку, поміщається в різні модулі впорскування, промиває багаторазовий лабораторний посуд, кераміку, пластик, нержавіючу сталь тощо.
| Матеріал | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір | Матова нержавіюча сталь |
| Ролик активності | Вісім |
| Регулятор положення | Два |
| штовхання-тягання рами кошика | 550 мм |
Розділено на два шари для завантаження сітчастого лотка
Вбудований поворотний розпилювач
Ручне очищення вхідної та вихідної камери з двотактним механізмом
| Зовнішні розміри, висота в мм | 226 мм |
| Зовнішні розміри, ширина в мм | 529 мм |
| Зовнішні розміри, глибина в мм | 569 мм |
| Вага нетто | 5,6 кг |