Слава-2/F2
Аврора-2/F2
Flash-F2
Кошик для очищення інжекцій, стійка для кошиків для очищення інжекцій,Модуль впорскування
Використовується для очищення лабораторного скляного посуду, такого як колба Ерленмейєра, трикутна колба, круглодонна колба, плоскодонна колба, мірна колба, мірний циліндр.
| Матеріал | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір | Матова нержавіюча сталь |
| Діаметр швидкого інтерфейсу | 32 мм |
| Інжекторна форсунка | ф8ммxВ270мм |
| Кількість форсунок | 6 шт. |
| Тримач для хреста | 6 шт. |
Кошик для очищення модулів інжекційного типу з портом підключення
Завантаження ліворуч та праворуч від кошика модуля
Швидкоз'ємний вхід, чиста промивна вода з кошика модуля в кожну форсунку модуля впорскування
| Зовнішні розміри, висота в мм | 301 мм |
| Зовнішні розміри, ширина в мм | 235 мм |
| Зовнішні розміри, глибина в мм | 482 мм |
| Вага нетто | 2 кг |
Сертифікація
Ханчжоу Сіпінчже Біологічні Технології Лтд
XPZ є провідним виробником мийних машин для лабораторного скляного посуду, розташованим у місті Ханчжоу, провінція Чжецзян, Китай. XPZ спеціалізується на дослідженні, виробництві та торгівлі автоматичними мийними машинами для скляного посуду, які застосовуються в біофармацевтичній, медичній галузі, середовищі контролю якості, моніторингу харчових продуктів та нафтохімічній галузі.
XPZ прагне допомогти вирішити всілякі проблеми з очищенням. Ми є основним постачальником для китайських інспекційних органів та хімічних підприємств, тим часом бренд XPZ поширився на багато інших країн, таких як Індія, Велика Британія, Росія, Південна Корея, Уганда, Філіппіни тощо. XPZ пропонує комплексні рішення на основі індивідуального попиту, включаючи вибір продукції, встановлення та навчання з експлуатації тощо.
Ми зберемо більше переваг підприємства, щоб надавати інноваційні продукти високої якості та відмінний сервіс, щоб зберегти нашу довгострокову дружбу.
Завод XPZ

Виставка

