Ми завжди можемо задовольнити наших шановних клієнтів нашою гарною якістю, гарною ціною та гарним сервісом, оскільки ми більш професійні та працьовиті, і робимо це економічно ефективним способом для виробництва стандартного кухонного візка на колесах з 3 кошиками для зберігання овочів з ротанга. Ми дотримуємося принципу «Стандартизація послуг для задоволення потреб клієнтів».
Ми завжди можемо задовольнити наших шановних клієнтів нашою гарною якістю, гарною ціною та гарним сервісом, оскільки ми більш професійні та працьовиті, і робимо це економічно ефективним способом.Ціна на стійку та рамку для дисплеїв у КитаїЗ огляду на мінливі тенденції в цій галузі, ми займаємося торгівлею товарами з цілеспрямованими зусиллями та управлінською майстерністю. Ми підтримуємо своєчасні графіки поставок, інноваційні дизайни, якість та прозорість для наших клієнтів. Нашим девізом є надання якісних рішень у встановлені терміни.
Момент-1
Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошик для очищення нижнього шару, стійка кошика для очищення нижнього шару, кошик модуля нижнього шару,
Встановлюється в одно-, дво- або тришарову мийку, поміщається в різні модулі впорскування, промиває багаторазовий лабораторний посуд, кераміку, пластик, нержавіючу сталь тощо.
| Матеріал | 316LНержавіюча сталь |
| Колір | Матова нержавіюча сталь |
| Ролик активності | Вісім |
| Регулятор положення | Два |
| штовхання-тягання рами кошика | 550 мм |
| Діаметр швидкого інтерфейсу | 32 мм |
Кошикова полиця з модульним з'єднанням
Ручне очищення вхідної та вихідної камери з двотактним механізмом
Встановлено на обох напрямних з нержавіючої сталі
Швидкий впускний отвір для води, промивна вода із задньої частини напрямної камери потрапляє в кожен модуль впорскування
| Зовнішні розміри, висота в мм | 158 мм |
| Зовнішні розміри, ширина в мм | 528 мм |
| Зовнішні розміри, глибина в мм | 566 мм |
| Вага нетто | 3 кг |