Швидкі та високоякісні котирування, кваліфіковані консультанти, які допоможуть вам обрати правильне рішення, що відповідає всім вашим потребам, короткий час виробництва, відповідальне ставлення до якості та унікальні продукти та послуги з оплати та доставки для OEM-постачання китайського UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 світлодіодного модуля. Ми раді вітати вас та запрошуємо ознайомитися з нашим виробничим потужністю, і ми сподіваємося на встановлення дружніх ділових відносин з клієнтами у вас вдома та за кордоном у довгостроковій перспективі.
Швидкі та високоякісні котирування, кваліфіковані консультанти, які допоможуть вам обрати правильне рішення, що відповідає всім вашим потребам, короткий час розробки, відповідальне ставлення до якості та унікальні продукти й послуги для оплати та доставки.Китайський світлодіодний модуль, Модуль впорскуванняМи завжди створюємо нові технології для оптимізації виробництва та постачаємо товари за конкурентними цінами та високою якістю! Задоволення клієнтів – наш пріоритет! Ви можете дозволити нам дізнатися про вашу ідею, щоб ми розробили унікальний дизайн для вашої моделі, щоб запобігти появі занадто великої кількості схожих деталей на ринку! Ми запропонуємо найкращий сервіс, щоб задовольнити всі ваші потреби! Обов'язково зв'яжіться з нами негайно!
Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошик для очищення інжекторів, стійка для кошика для очищення інжекторів, модуль інжектора
Використовується для очищення лабораторного скляного посуду, такого як колба Ерленмейєра, трикутна колба, круглодонна колба, плоскодонна колба, мірна колба, мірний циліндр.
| Матеріал | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір | Матова нержавіюча сталь |
| Діаметр швидкого інтерфейсу | 32 мм |
| Інжекторна форсунка | ф6ммxВ220мм |
| Кількість форсунок | 8 шт. |
| Кількість власників | 8 шт. |
| Розміщення пружинних деталей | 8 шт. |
| Покриття тримачів | PA |
Кошик для очищення модулів інжекційного типу з портом підключення
Завантаження ліворуч та праворуч від кошика модуля
Швидкоз'ємний вхід, чиста промивна вода з кошика модуля в кожну форсунку модуля впорскування
| Зовнішні розміри, висота в мм | 253 мм |
| Зовнішні розміри, ширина в мм | 140 мм |
| Зовнішні розміри, глибина в мм | 488 мм |
| Вага нетто | 0,9 кг |