Rising-F1
Кошик для прибирання, стійка для кошиків, модульний кошик,
Двошарова структура, підходить для модуля стелажів для кошиків для інжекцій та модуля стелажів для кошиків без інжекцій
| Матеріал | Нержавіюча сталь 316L |
| Колір | Матова нержавіюча сталь |
| Розпізнавач кошика | Один |
| штовхання-тягання рами кошика | 550 мм |
| Діаметр швидкого інтерфейсу | 32 мм |
| Кількість завантажуваних модулів | Два шари |
| Кількість одношарових модулів | Два |
Кошикова полиця з модульним з'єднанням
Ручне очищення вхідної та вихідної камери з двотактним механізмом
Встановлено на обох напрямних з нержавіючої сталі
Швидкий впускний отвір для води, промивна вода із задньої частини напрямної камери потрапляє в кожен модуль впорскування
| Зовнішні розміри, висота в мм | 609 мм |
| Зовнішні розміри, ширина в мм | 619 мм |
| Зовнішні розміри, глибина в мм | 790 мм |
| Вага нетто | kg |