Момент-1
Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошик для очищення нижнього шару, стійка кошика для очищення нижнього шару, кошик модуля нижнього шару
Встановлюється в одно-, дво- або тришарову мийку, поміщається в різні модулі впорскування, промиває багаторазовий лабораторний посуд, кераміку, пластик, нержавіючу сталь тощо.
| Матеріал | 316LНержавіюча сталь |
| Колір | Матова нержавіюча сталь |
| Ролик активності | Вісім |
| Регулятор положення | Два |
| штовхання-тягання рами кошика | 550 мм |
Ручне очищення вхідної та вихідної камери з двотактним механізмом
Завантажте в нижню частину мийної машини
Переносити всі види сітчастих лотків та всі види вкладишів для кошиків
| Зовнішні розміри, висота в мм | 83 мм |
| Зовнішні розміри, ширина в мм | 531 мм |
| Зовнішні розміри, глибина в мм | 560 мм |
| Вага нетто | 2 кг |

XPZ є провідним виробником мийних машин для лабораторного скляного посуду, розташованим у місті Ханчжоу, провінція Чжецзян, Китай. XPZ спеціалізується на дослідженні, виробництві та торгівлі автоматичними мийними машинами для скляного посуду, які застосовуються в біофармацевтичній, медичній галузі, середовищі контролю якості, моніторингу харчових продуктів та нафтохімічній галузі.
XPZ прагне допомогти вирішити всілякі проблеми з очищенням. Ми є основним постачальником для китайських інспекційних органів та хімічних підприємств, тим часом бренд XPZ поширився на багато інших країн, таких як Індія, Велика Британія, Росія, Південна Корея, Уганда, Філіппіни тощо. XPZ пропонує комплексні рішення на основі індивідуального попиту, включаючи вибір продукції, встановлення та навчання з експлуатації тощо.
Виставка
