Момент-1
Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошик для очищення нижнього шару, стійка кошика для очищення нижнього шару, кошик модуля нижнього шару,
Встановлюється в одно-, дво- або тришарову мийку, поміщається в різні модулі впорскування, промиває багаторазовий лабораторний посуд, кераміку, пластик, нержавіючу сталь тощо.
| Матеріал | 316LНержавіюча сталь |
| Колір | Матова нержавіюча сталь |
| Ролик активності | Вісім |
| Регулятор положення | Два |
| штовхання-тягання рами кошика | 550 мм |
| Діаметр швидкого інтерфейсу | 32 мм |
![]()
![]()
![]()
![]()
Кошикова полиця з модульним з'єднанням
Ручне очищення вхідної та вихідної камери з двотактним механізмом
Встановлено на обох напрямних з нержавіючої сталі
Швидкий впускний отвір для води, промивна вода із задньої частини напрямної камери потрапляє в кожен модуль впорскування
| Зовнішні розміри, висота в мм | 148 мм |
| Зовнішні розміри, ширина в мм | 531 мм |
| Зовнішні розміри, глибина в мм | 577 мм |
| Вага нетто | 3 кг |
сертифікація