Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Кошик для прибирання верхнього шару, Кошик для прибирання середнього шару, Стійка кошика для прибирання верхнього шару, Стійка кошика для прибирання середнього шару, Кошик модуля верхнього шару, Кошик модуля середнього шару
Встановлюється в дво- або тришарову мийку, поміщається в різні модулі впорскування, промиває багаторазовий лабораторний посуд, кераміку, пластик, нержавіючу сталь тощо.
| Матеріал | 316LНержавіюча сталь |
| Колір | Матова нержавіюча сталь |
| Ролик активності | Шість |
| Регулятор положення | Два |
| Розпізнавач кошика | Один |
| штовхання-тягання рами кошика | 550 мм |
Вбудований поворотний розпилювач
Ручне очищення вхідної та вихідної камери з двотактним механізмом
Направляюча рейка з нержавіючої сталі з обох боків
Швидкий впускний отвір для води, промивна вода із задньої частини напрямної камери потрапляє в кожен модуль впорскування
Можна помістити кошики, що використовуються для чистих пляшок з широким горлом
| Зовнішні розміри, висота в мм | 152 мм |
| Зовнішні розміри, ширина в мм | 536 мм |
| Зовнішні розміри, глибина в мм | 567 мм |
| Вага нетто | 3,7 кг |
Ханчжоу Сіпінчже Біологічні Технології Лтд
XPZ є провідним виробником мийних машин для лабораторного скляного посуду, розташованим у місті Ханчжоу, провінція Чжецзян, Китай. XPZ спеціалізується на дослідженні, виробництві та торгівлі автоматичними мийними машинами для скляного посуду, які застосовуються в біофармацевтичній, медичній галузі, середовищі контролю якості, моніторингу харчових продуктів та нафтохімічній галузі.
XPZ прагне допомогти вирішити всілякі проблеми з очищенням. Ми є основним постачальником для китайських інспекційних органів та хімічних підприємств, тим часом бренд XPZ поширився на багато інших країн, таких як Індія, Велика Британія, Росія, Південна Корея, Уганда, Філіппіни тощо. XPZ пропонує комплексні рішення на основі індивідуального попиту, включаючи вибір продукції, встановлення та навчання з експлуатації тощо.
Ми зберемо більше переваг підприємства, щоб надавати інноваційні продукти високої якості та відмінний сервіс, щоб зберегти нашу довгострокову дружбу.
Завод XPZ

Виставка

