Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F2
Кошик для прибирання верхнього шару, Кошик для прибирання середнього шару, Стійка кошика для прибирання верхнього шару, Стійка кошика для прибирання середнього шару, Кошик модуля верхнього шару, Кошик модуля середнього шару
Встановлюється в дво- або тришарову мийку, поміщається в різні модулі впорскування, промиває багаторазовий лабораторний посуд, кераміку, пластик, нержавіючу сталь тощо.
| Матеріал | 316LНержавіюча сталь |
| Колір | Матова нержавіюча сталь |
| Ролик активності | Шість |
| Регулятор положення | Два |
| Розпізнавач кошика | Один |
| штовхання-тягання рами кошика | 550 мм |
![]()
![]()
![]()
![]()
Вбудований поворотний розпилювач
Ручне очищення вхідної та вихідної камери з двотактним механізмом
Направляюча рейка з нержавіючої сталі з обох боків
Швидкий впускний отвір для води, промивна вода із задньої частини напрямної камери потрапляє в кожен модуль впорскування
Можна помістити кошики, що використовуються для чистих пляшок з широким горлом
| Зовнішні розміри, висота в мм | 183 мм |
| Зовнішні розміри, ширина в мм | 530 мм |
| Зовнішні розміри, глибина в мм | 569 мм |
| Вага нетто | 3,5 кг |
сертифікація