Момент-1
Слава-2
Аврора-2
Аврора-F2
Flash-F1
Нижній шаркошик для прибирання, Стійка кошика для очищення нижнього шару, кошик модуля нижнього шару,
Встановлюється в одно-, дво- або тришарову мийку, поміщається в різні модулі впорскування, промиває багаторазовий лабораторний посуд, кераміку, пластик, нержавіючу сталь тощо.
| Матеріал | 316LНержавіюча сталь |
| Колір | Матова нержавіюча сталь |
| Ролик активності | Вісім |
| Регулятор положення | Два |
| штовхання-тягання рами кошика | 550 мм |
| Діаметр швидкого інтерфейсу | 32 мм |
Кошикова полиця з модульним з'єднанням
Ручне очищення вхідної та вихідної камери з двотактним механізмом
Встановлено на обох напрямних з нержавіючої сталі
Швидкий впускний отвір для води, промивна вода із задньої частини напрямної камери потрапляє в кожен модуль впорскування
| Зовнішні розміри, висота в мм | 139 мм |
| Зовнішні розміри, ширина в мм | 529 мм |
| Зовнішні розміри, глибина в мм | 570 мм |
| Вага нетто | 3 кг |

Компанія XPZ
Ханчжоу Сіпінчже Біологічні Технології Лтд
XPZ є провідним виробником мийних машин для лабораторного скляного посуду, розташованим у місті Ханчжоу, провінція Чжецзян, Китай. XPZ спеціалізується на дослідженні, виробництві та торгівлі автоматичними мийними машинами для скляного посуду, які застосовуються в біофармацевтичній, медичній галузі, середовищі контролю якості, моніторингу харчових продуктів та нафтохімічній галузі.
XPZ прагне допомогти вирішити всілякі проблеми з очищенням. Ми є основним постачальником для китайських інспекційних органів та хімічних підприємств, тим часом бренд XPZ поширився на багато інших країн, таких як Індія, Велика Британія, Росія, Південна Корея, Уганда, Філіппіни тощо. XPZ пропонує комплексні рішення на основі індивідуального попиту, включаючи вибір продукції, встановлення та навчання з експлуатації тощо.
Ми зберемо більше переваг підприємства, щоб надавати інноваційні продукти високої якості та відмінний сервіс, щоб зберегти нашу довгострокову дружбу.
Завод XPZ

Виставка

